Dahua PFS4428-24GT-370 24 Port Yönetilebilir Gigabit PoE Switch ( 24GE PoE+4 GE SFP )

Dahua PFS4428-24GT-370 24 Port Yönetilebilir Gigabit PoE Switch ( 24GE PoE+4 GE SFP )

Marka: Dahua
%41

41,562.49 TL

24,521.87 TL

Hızlı Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
Model Dahua PFS4428-24GT-370 Teknik Özellikleri
Ethernet Port 24 * 10/100/1000 Base-T (PoE güç kaynağı)

 

4 * 1000 Base-X

PoE Güç Tüketimi Her güç ≤30W

 

Toplam ≤370W

PoE Protokolü IEEE802.3af

 

IEEE802.3at

PoE 370W
Switch Kapasitesi 56Gbps
Paket İletme Oranı 41.66Mpps
Paket Bellek 4.1Mb
Nem 10%~ 90%
Güç Kaynağı AC 100~ 240V
Yıldırımdan Korunma Ortak Mod 2KV

 

Diferansiyel Mod 500V

Çalışma Koşulları -10 ℃ ~ 55 ℃
Net Ağırlık 3.85kg
Boyutlar 440mmX260mmX44mm
Aksesuarlar  
PFT3950 1.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT3960 1.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT3970 1.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu
Hizmet Özellikleri  
Sistem Kullanıcı adı / şifre: admin / admin
IP Adresi: 192.168.1.110/24
MAC Tablosu 8K
VLAN 802.1Q
Port Toplama Manuel Toplama
Mirror Birden çok port mirroring mevcut
Akış Kontrolü Yarı basınçlı tip kontrollü yarı dubleks mevcut
PAUSE çerçevesine dayalı tam dubleks mevcut
Multicast IGMP Snooping
Hizmet Kalitesi Diff-Serv QoS’sini Destekleme
Her port, 4 çıkışı destekler
802.1p / DSCP öncelik eşleştirmesini destekleme
Güvenlik Özellikleri Donanım, porta dayalı IP + MAC bağlamayı destekler
IP kaynak adres korumasını destekleme
ARP algılamayı destekleme
Sistem Bakımı Yapılandırma dosyası yükleme/indirme mevcut
Güncellenmiş Paket yükleme mevcut
Sistemi günlükleme mevcut
Network Yönetimi WEB (http protokolü)
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı kargo, üstelik 9999TL ve üzeri ücretsiz
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Devamını Gizle

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı