1

Hakkımızda

Goldelektronik, kalite ve müşteri memnuniyetini esas edinen üstün hizmet anlayışı ile, 2014 yılından bu yana Bilişim ve Güvenlik sektöründe temel taşlarından biri olarak hizmet vermektedir.

Goldelektronik olarak hedefimiz firmamızın, müşterileri “Çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı güvenilir ve dürüst” kurumsal bir şirket olarak tanınmasıdır. Bu hedefi başardığımıza inanıyor, kuruluşumuzdan bugüne kadar kaliteyi hedefleyen firmalarla çalışmalarımız oldu. Bununla birlikte standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz.

Goldelektronik olarak temel ilkelerimiz müşteri tatminini ve sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak, sosyal sorumlulukları ticari amaçlarımızın önünde görmektir. Bizler firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz kalite ilkelerimiz doğrultusunda, sürekli büyüyerek Pazar lideri konumumuzu sağlamlaştırma güdüsü içerisindeyiz.

Firmamız hali hazırda Dahua Hikvision, Hilook, Cenova, Dayzip, Cadex, Wisetech ,Dayline ve Venas gibi birçok  markalarının Türkiye illerinde Satıcı ve dağıtıcı olarak faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra Güvenlik Kamera Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Yapısal Kablolama, Seslendirme Sistemleri, Aydınlatma Sistemleri ve diğer Bilişim Sistemleri alanlarında da hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Sunduğumuz ürün ve hizmetler ile yönetim tarzında daima yenilikçi olarak Güvenlik sektöründe bir Türkiye şirketi haline gelmek.

Misyonumuz

Aynı hedefe birlikte yürüdüğümüz çalışanlarımız ve distribütörlerimizden aldığımız güç ile pazar ihtiyaç ve beklentilerini anlamak, uygun çözümleri sunarak iş ortaklarımızın verimliliğini ve memnuniyetini sağlamak.

Kalite Politikamız

Goldelektronik olarak kalite ve müşteri memnuniyetini esas edinen üstün hizmet anlayışı ile Güvenlik sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmeti, karşılıklı güveni esas alan firmamız hem kendi bünyesinde hem de hizmet verdiği kurumlarda son teknolojiyi kullanmaya büyük önem vermektedir.

 

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı kargo, üstelik 9999TL ve üzeri ücretsiz
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Devamını Gizle

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı