Dahua PFS4228-24T 24 Kanal 2 Katmanlı Yönetilebilir Switch ( 24FE + 2GE SFP + 2GE )

Dahua PFS4228-24T 24 Kanal 2 Katmanlı Yönetilebilir Switch ( 24FE + 2GE SFP + 2GE )

Marka: Dahua
%41

18,360.38 TL

10,832.62 TL

Hızlı Kargo
Sepete Ekle
Hemen Al
Model Dahua PFS4228-24Τ Teknik Özellikleri
Ethernet Port 2*1000 Base-X (SFP)

 

2*10/100/1000 Base-T

24*10/100 Base-T

Switch Kapasitesi 24.8G
Paket İletme Oranı 9.52Gpps
Paket Bellek 8Mb
MAC Tablo Boyutu 16K
Exchange Modu Saklama ve iletme
Çalışma Nemi % 0-% 95
Güç Kaynağı AC 100 – 240V
Güç Tüketimi ≤30 W
Yıldırımdan Korunma Ortak Mod 2KV

 

Diferansiyel Modu 1KV

Çalışma Koşulları -10 ° C-55 ° C
Net Ağırlık 3.05kg
Boyutlar 442mm x 263mm x 44.5mm
Aksesuarlar  
PFT3950 1.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT3960 1.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT3970 1.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu
Hizmet Özellikleri  
Sistem Kullanıcı adı / şifre: admin / admin

 

IP Adresi: 192.168.1.200/24

VLAN Port tabanlı VLAN

 

802.1Q Standart VLAN

Spanning Tree STP

 

RSTP

Port Toplama Bağlantı toplama
Mirror Birden çok port mirroring mevcut
Akış Kontrolü Yarı basınçlı tip kontrollü yarı dubleks mevcut

 

PAUSE çerçevesine dayalı tam dubleks mevcut

Multicast IGMP Snooping
Güvenlik Özellikleri Donanım, porta dayalı IP + MAC bağlamayı destekler

 

IEEE802.1x port kimlik doğrulamasını destekleme

Sistem Bakımı Yapılandırma dosyasını yükleme / indirmeyi destekleme

 

Güncellenmiş paket yükleme

Sistem log mevcut

Network Yönetimi WEB (http ve https protokolü)
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

HIZLI KARGO Türkiye’nin her yerine hızlı kargo, üstelik 9999TL ve üzeri ücretsiz
KAMPANYALI ÜRÜNLER Birbirinden farklı marka ve ürünler için indirimli fiyatlar
GÜVENLİ ÖDEME Sİtemiz 128Mbit SSL sertifikası ile korunmaktadır
KOLAY İADE Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp Üzerinden de Sipariş Verebilirsiniz.
Devamını Gizle

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı